Hopi Alışverişin App'i

Alışveriş Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 25 MB
  • Version 3.2.3
  • Dil Türkçe
  • Firma Boyner Holding
Hopi, alışveriş dünyasını Android cep telefonlarınıza ücretsiz olarak getiren başarılı bir alışveriş uygulamasıdır.

Hopi, alışveriş dünyasını elinizde tutmanız için geliştirilen oldukça kazançlı bir mobil uygulamadır. Uygulamayı Android  cep telefonunuza ücret ödemeden indirebilirsiniz. Hopi uygulaması ile alışveriş daha kazançlı bir hal alıyor. Keyifli alışveriş yapmak için Hopi bir numaralı alışveriş adresidir. Hopi'nle online alışverişte ve mağaza alışverişlerinde paracıkları biriktirmenin keyfini çıkartabilirsiniz.

Daha sonra biriken paracıklarınız ile daha fazla alışveriş yapma hakkını elde edebilirsiniz. Kazandığınız paraları; giyim, teknoloji, aksesuar, tatil ve iş seyahatleri, spor, akaryakıt, araç kiralama, market ve daha birçok alışverişinde indirim yerine katlayarak kullanabilirsiniz.

Geniş bir alışveriş ağı üzerinde tasarlanan Hopi mobil uygulamasından sizde ücretsiz bir şekilde faydalanabilirsiniz. Artık mağaza mağaza gezerek yorulmanıza gerek yoktur. Aradığınız her şey Hopi mobil uygulaması ile acuçlarınızın içerisinde bulunuyor.

Hopi, en uygun uçak, otobüs biletlerinde, tatil planlamada, araç kiralamada, şehrin en güzel restoranlarında birçok fırsatı sana özel kampanyalarla sunar. Artık Hopi?de mobil ödeme de var. Kredi kartlarını uygulamaya ekleyerek hızlı ve kolay ödeme işleminden de faydalanabilirsiniz. 

 

Hopi Alışverişin App'i indir